resmi satış sitesi

orjinal boldixil şampuan
boldixil şampuan sipariş
doğal şampuan fiyat

Boldixil şampuan nasıl kullanılır?

Boldixil şampuan nasıl kullanılır?

Boldixil şampuan kullanımı oldukça basittir. Normal şampuanlar gibi kullanılan bu ürünü günde 1 ya da 2 defa kullanabilirsiniz. Saçınızın yapısına ve seyrekliğine göre kullanım önerisi değişebilmektedir. Şampuanı kullandıktan sonra yaklaşık olarak 2-3 dakika saçlarınızda bekletiniz. Sonrasında bol ılık suyla saçlarını yıkayınız. Önerildiği şekilde kullanıldığı taktirde kısa bir süre içinde etki görmeye başlarsınız. Yaklaşık olarak 3 ay içerisinde de saçlarınızın eski gür ve canlı haline kavuşmasına yardımcı olur.

Boldixil şampuan kullanımı saç derisinin canlanması ve bakımı için kullanılmaktadır. İlaç niteliğinde olmadığı için bir hastalığın tedavisinde kullanılması uygun değildir. Saç derisindeki köklerin beslenmesine ve yenilemesine olanak tanıyan bu doğal içerikli şampuan saçların sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Bu doğal şampuan tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde diğer şampuanlardan oldukça farklı etkiler yaratmaktadır. Saçların doğal olarak kendiliğinden çıkmasına yardım ettiği için güçlü olmasını sağlamaktadır. Saç köklerini besleyen özelliği sayesinde saç derinizin ihtiyaç duyduğu her türlü vitamin ve mineral takviyesini bu doğal içerikli şampuan ile karşılayabilirsiniz.

Boldixil şampuan kullanımının herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullananlar ve kullanıcı yorumlarının kullanıma dair yorumları ve görüşleri değerlendirildiğinde ürünün bir zararının olmadığı, kısa süre içerisinde olumlu etkiler yarattığı gözlemlenmiştir. Eğer kullanım sırasında beklenmeyen bir etkiyle karşılaşılırsa mutlaka bir uzmandan destek alınması gereklidir. Saçların sağlıklı uzaması için ginseng etkisi yaratan bu şampuan sayesinde yeni saç oluşumu kısa bir süre içinde gerçekleşebilmektedir.

Boldixil kullanımı oldukça kolay ve basit olduğundan gün içerisinde sizi ayrıca bir zahmete sokmaz. Normal duşunuzu alırken şampuanı önerildiği şekilde kullanmanız yeterli olacaktır. Kullanım özel durumlarınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanım bilgisi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilir ve tavsiyelerden yararlanabilirsiniz.

saç güçlendiren şampuan sipariş
saç çıkartan şampuan yorumlar
Yorum Yaz
Erkan Erdem tarafından yazılan
Arkadaşlar ben aldım her duşta kullanıyorum. Şuana kadar 5 defa kullanmış oldum etkisini de görüyorum herhangi bir yan etki görmedim. yorumuna cevap yazıyorsunuz...
Yorumlar
Halil Keskin Boldixil şampuan kaç defa ve nasıl kullanılmalı? Günde 2 defa kullanmak yeterli olur mu kişiye göre değişiyormu?
Hasan Ertuğrul Üründen şikayeti olan var mı? Boldixil ne kadar süre içerisinde etki gösterir kaç kutu saç çıkarma konusunda etkili olur? Bide günde kaç defa kullanmak gerekiyor?
Erkan Erdem Arkadaşlar ben aldım her duşta kullanıyorum. Şuana kadar 5 defa kullanmış oldum etkisini de görüyorum herhangi bir yan etki görmedim.
Fatih Çelenk iş dönüşü her akşam duş alırım normal şampuan yerine boldixir şampuanı kullanıyorum. saç dökülmesi kesildi. bundan sonraki hedefim dökülen eski saçları çıkarmak onun için de galiba günde 2 defa kullanmak gerekiyor.
Kazım Uzun ben de kullanmaya yeni başladım. Kargoyu teslim aldıktan sonra çağrı merkezinden arkadaşlar kullanım bilgisi vermek için aradılar. Merak edenler için yazmak istedim. Normal şampuan gibi kullanılıyor ama saça çok sert değil yumuşak masaj yaparak kullanmak gerekiyormuş. Bir de saçta çok uzun süre kalmasına gerek yok dediler. Kullanım şekli gayet basit aslında.
sercan sungur kullanımı gayet basit arkadaşlar ben de nasıl kullanırım diye çok düşünüyordum ama normal şampuanı bırakıp bu şampuana geçiyorsunuz normal şampuanın kullanımıyla aynı. Hergün akşam işten gelince zaten duş alıyorum duşta kullanıyorum bazıları günde 2 defa kullanıyormuş ama bence gerek yok o kadarına günde 1 kez kullanınca da etkili oluyor
Doğan Bayrak Ben her gün kullandım akşamları duş alırken. Yaklaşık 1 ay boyunca düzenli kullandım ve şuan gerçekten etkisini gösterdi. Yeni saçlar çıktı dökülme durdu. Ben memnun kaldım tavsiye ederim kullanımı kolay arkadaşlar.